Dögol Caddesi Çilingir

Dögol Caddesi çilingir anahtarcı Kilit Özel Servisi

Dögol Caddesi Çilingir Ankara’da hizmet vermektedir. Firmamız kaliteli ve güvenli hizmeti ile 7/24 hizmetinizde olan sertifikalı bir çilingir firmasıdır. Firmamızda stadart çilingir hizmetlerinin yanı sıra oto çilingir ve güvenlik sistemleri bakım,onarım ve montaj servisi hizmeti vermektedir.

Ankara Dögol Caddesi Çilingir

Oto çilingir olarak araçlarda bulunan immobilizer sistem için servis sağlamaktayız. İmmobilizer sistem araçlarda bulunan bir güvenlik sistemidir. İmmobilizer iki ana parçadan oluşmaktadır. Bunlardan birincisi kaputun altında gizli olan beyin bir diğeri ise araç anahtarında bulunan çiptir. Araç anahtarında bulunan çip hassastır bu sebeple yüksekten düşme veya herhangi bir darbe sonucu bozulabilir. Eğer araç anahtarınızın yedeği yok ise aracınızı çalıştırmanız mümkün değildir. Dögol Caddesi araç anaharı yedekleme hizmeti vermektedir. Araç anahtarlarınızı kısa süre içerisinde yedekleyip siz müşterilerimize teslim etmekteyiz. Aynı zamanda araç kumandası kopyalama ve yedekleme hizmeti de vermekteyiz. Eskiyen araç kumandanızı yenisi ile değiştirip güvenlik sebebi ile eski kumandanızın hafızasını silip siz müşterilerimize teslim etmektyiz.

Dögol Caddesi çilingir akıllı kilit, pro kilit ve stp kilit hizmeti de vermekte olup akıllı kilit sistemini ev ve işyerlerine kurmaktayız. Tüm silindirli kapılara uygulanabilen bir sistem olup kısa sürede montajı tamamlanmaktadır. Akıllı kilit sisteminde ister çip ister parmak izi farklı seçenekler ile satıştadır. Akıllı kilit sistemini akıllı telefonlarınız ile kontrol edebilirsiniz. Akıllı kilit sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için firmamızı arayınız.

Dögol Caddesi Çilingir müşterilerine kaliteli bir hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetler standart çilingir işlemlerinin yanı sıra akıllı kilit, oto çilingir, kasa açma, kapı tamiri hizmetleri de vermektedir.

Dögol Caddesi Anahtarcı olarak birçok yetkili servis için hizmet vermektedir. Bu servisler aşağıdaki firmalardır.

Firmamız bu ürünler için servis sağlamaktadır.

Dögol Caddesi Kale Kapı Kilit için çilingir, tamir ve kale kilit ürünleri için hizmet vermektedir. Bu ürünler; Silindirler, Silindirli Gömme Kilitler ,Gömme Emniyet Kilitleri, Dıştan Takma Tirajlı Kilitler, İç Kapı Gömme Kilitleri, Özel Kilitler, Çelik Kapı Kilitleri, Aksesuarlar, Sessiz Seri Kilitlerdir. Dögol Caddesi Çilingir multlock kilit servisi olarak garantili satış ve servis hizmeti sunmaktadır

Tıkla Ara!