Cevizlidere Çilingir

Cevizlidere Çilingir Servisi

Ankara Çankaya Balgat Cevizlidere Çilingir Anahtarcı müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet vermekte olan sertifikalı bir çilingir firmasıdır. Sertifikalı bir çilingir olarak güvenli hizmet vermekteyiz. Güvenli hizmetimiz ile müşterilerimize 7/24 servis hizmeti sağlamaktayız.

Firmamızda özel yetkili servis hizmetimiz mevcuttur. Özel yetkili servis olarak firmaların ürünlerinin bakım onarım ve montaj servisini sağlamaktayız. Yetkili servis olarak orijinal ürünlerin satışını da yapmaktayız. Yetkili servis hizmeti verdiğimiz firmalar aşağıdaki gibidir;

Cevizlidere Çilingir

• Cevizlidere Multlock Çilingir Yetkili Servisi
• Cevizlidere Yale Kilit Servisi
• Cevizlidere Atra Kilit Yetkili Servisi
• Cevizlidere Dorma Kilit Yetkili Servisi
• Cevizlidere kilit özel servisi

Cevizlidere Çelik Kapı Tamiri hizmeti de vermektedir. Çelik kapı tamiri olarak her türlü kapı arızalarınız için hizmet sağlamaktayız. Her türlü kapı arızaları için hizmet sağlamaktayız. Çelik kapılarınız da oluşabilecek arızalar aşağıdaki gibidir;

Cevizlidere Çilingir Anahtarcı hizmetleri

Çelik kapım çekince kapanmıyor, çelik Kapı kolu sallanıyor, ses yapıyor, gürültülü kapanıyor, çelik kapı da boşluk var, Kilit bölgesinin boyası attı, Çelik kapımın altı sürtüyor, çelik kapımın anahtarında sorun var anahtar açmıyor, kapı kolu içeriden kapıyı açmıyor, çelik kapım içeriye rüzgâr alıyor, çelik kapımın kelepçeleri tutmuyor, çelik kapımın anahtarı eğildi, çelik Kapımın Seramikleri kırıldı, çelik kapımın pervazları eski izini kapatmadı gibi arızalarınızın hepsi için arıza servisimiz bulunmaktadır.

Cevizlidere Çilingir Firmamız çelik kapı tamirinin dışında Cevizlidere Aluminyum Kapı Tamiri hizmeti de vermektedir. Alüminyum kapı arızalarınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kapı arızalarınız için yetkili servis hizmeti verdiğimiz firmalar aşağıdaki gibidir;

• Cevizlidere Kapı Kilit Yetkili Servisi
• Cevizlidere Çelik Kapı Kilit Tamiri Servisi
• Cevizlidere Sır Çelik Kapı Kilit Tamiri Servisi
• Cevizlidere elit Çelik Kapı Kilit Tamiri Servisi
• Cevizlidere Dierre Kapı Kilit Servisi
• Cevizlidere Dortek Kapı Kilit Servisi

Cevizlidere Kilit Değiştirme hizmeti vermektedir. Diyelim ki anahtarınızı evde unuttunuz ve fazla vaktiniz yok hemen firmamız ile iletişime geçerek 15 dakika garantisi ile Cevizlidere Kapı Açma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Gerekirse Cevizlidere Kapı Göbek Değiştirme hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Eskiyen ve bozulan kilitleriniz için ise Cevizlidere Kilit Tamiri hizmeti vermekteyiz. Eğer kilitleriniz tamir edilebilecek bir konumda ise firmamız kısa süre içerisinde kilidinizi tamir edip sizlere geri teslim etmektedir. Firmamızda kapı yayları için Cevizlidere Kapı Yayı tamir bakım ve onarım hizmeti alabilirsiniz. Cevizlidere Kale Kapı Yayı için de hizmet sağlamaktayız.

Cevizlidere Çelik Kapı Kilidini kısa süre içerisinde açar ve kasaya hasar vermeden hizmet sağlamaktadır. Cevizlidere En Yakın Çilingir adresiniz olarak çelik kapılarınız için gerekli olan tüm desteği sağlamaktadır. Çelik kapılarınızı işini bilen firmalarda yaptırmanız gerekmektedir. Aksi takdirde çelik kapınıza geri dönülmez hatalar oluşabilir ve yeni bir çelik kapıya ihtiyacınız olabilir.

Cevizlidere Garaj Kumandası Kopyalama,
Firmamızda sadece standart çilingir hizmetleri verilmez. Çilingir hizmetlerimizin yanında güvenlik sistemleri içinde hizmet sağlamaktadır. Bu güvenlik hizmetlerinden biride Cevizlidere Akıllı Kilit hizmetidir. Akıllı kilitler ile ev, iş yerleri ve endüstriyel firmalarınızı güvenlik altına alabilirsiniz. Akıllı kilit sistemi ile anahtar derdine son anahtar yerine çip, pın ve kart ile kapılarınızı güvenli açıp, kapatıp, kilitleyebilirsiniz. Akıllı kilit sisteminin kurulumu kolay bir sistem olup kısa süre içerisinde kurulumu tamamlanır ve kurulumun arkasından temizlik gerektirmez. Apartmanlarınız için ise Cevizlidere Apartman Kilidi hizmeti sağlamaktayız. Apartman kilidi ile apartmanlarınızı güvence altına alarak istenmeyen misafirleri apartmanlarınızdan uzak tutabilirsiniz. Hemen şimdi Cevizlidere çilingiri arayarak güvenlik hizmetlerimizden yararlanmanız mümkündür.
Cevizlidere Oto Çilingir hizmeti de vermektedir. Oto çilingir olarak her marka araç için kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Oto çilingir olarak araçlarınıza hasar vermeden araç kapılarınızı kısa süre de açarak mağduriyetinizi gidermekteyiz. Oto çilingir hizmetimizde anahtar kopyalama, anahtar yedekleme hizmetlerimizden yararlanmanız mümkündür. Araç anahtarlarınız immobilizerli olsa bile kısa süre içerisinde kopyalama işlemi sağlanarak hizmet vermekteyiz. Cevizlidere Oto Kumanda kopyalama hizmetimizde ise eskiyen ve yıpranan kumandalarınız için kopyalama hizmeti sağlamaktayız. Üstelik eski kumandanızın hafızasını silerek sizlere geri teslim etmekteyiz.

Cevizlidere Çilingir olarak yukarıdaki hizmetler dışında da hizmet vermekteyiz. Bu hizmetler aşağıdaki gibidir;

• Cevizlidere Otomatik Kepenk Tamiri
• Cevizlidere Mul-t-lock Kilit
• Cevizlidere Kale Kapı Kilit
• Cevizlidere Çelik Kasa Çilingir
• Cevizlidere Kasa Açma
• Cevizlidere Kasa Kilit Açma
Firmamız hakkında, ürün ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi alabilmek adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız 7/24 acil çilingir desteği ile hizmetinizdedir.

 

Tıkla Ara!