Cebeci Çilingir

Cebeci Çilingir Anahtarcı, Ankara’da sertifikalı olarak hizmet vermektedir.  Bunun yanında Cebeci Multlock Çilingir Yetkili Servisi,  Cebeci Yale Kilit Servisi, Cebeci Atra Kilit Yetkili Servisi, Cebeci Dorma Kilit Yetkili Servisi, Cebeci kilit özel servisidir.

Cebeci Çilingir Anahtarcı Çelik kapı tamiri

Bunların yanı sıra Cebeci Çelik Kapı Tamiri,  Cebeci Aluminyum Kapı Tamiri, hizmeti de vermektedir. Kapı tamiri hizmetimizde kapınıza hasar vermeden kısa süre içerisinde tamir hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kapı arızalarınız aşağıdaki gibi olabilir;

Cebeci Çilingir Anahtarcı çelik kapı tamiri

Çelik kapım çekince kapanmıyor, çelik Kapı kolu sallanıyor, ses yapıyor, gürültülü kapanıyor, çelik kapı da boşluk var, Kilit bölgesinin boyası attı, Çelik kapımın altı sürtüyor, çelik kapımın anahtarında sorun var anahtar açmıyor, kapı kolu içeriden kapıyı açmıyor, çelik kapım içeriye rüzgar alıyor, çelik kapımın kelepçeleri tutmuyor, çelik kapımın anahtarı eğildi, çelik Kapımın Seramikleri kırıldı, çelik kapımın pervazları eski izini kapatmadı gibi bir çok arıza için kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Kapı arızaları ve tamiri hakkında daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi için 7/24 firmamız ile iletişime geçebilirisiniz.

Cebeci Çilingir Firmasının Diğer yetkilisi olduğumuz servislerimiz şunlardır;

Cebeci Kapı Kilit Yetkili Servisi, işinde profesyonel ekip tarafından güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

  • Cebeci Çelik Kapı Kilit Tamiri Servisi
  • Cebeci Sır Çelik Kapı Kilit Tamiri Servisi
  • Cebeci elit Çelik Kapı Kilit Tamiri Servisi
  • Cebeci Dierre Kapı Kilit Servisi
  • Cebeci Dortek Kapı Kilit Servisi

Cebeci Kilit Değiştirme, Cebeci Kapı Göbek Değiştirme, Cebeci Kapı Açma, Cebeci Kilit Tamiri, Cebeci Kapı Yayı, Cebeci Kale Kapı Yayı, gibi birçok hizmetimizde sorunsuz ve zarar vermeden profesyonel bir ekip çalıştırmakta güveninizi boşa çıkarmamaktadır. Ürünlerimiz yüksek kaliteli ve garantimiz altındadır.

Cebeci Çelik Kapı Kilidi hizmeti vermektedir. Kapı kilitleriniz için çilingir servisi kapı anahtarlarınız için ise kopyalama ve yedekleme servisi sağlamaktayız. Cebeci En Yakın Çilingir, hizmeti olarak  24 saat size hizmet vermektedir. Acil çilingir hizmetimiz de mevcut olup siz aradıktan 15 dk sonra adresiniz de olacağımızın garantisi ile hizmet sağlamaktayız.

Cebeci Çilingir Garaj kumandası kopyalama merkezi

Cebeci Garaj Kumandası Kopyalama, Kumandayı kolayca anlatılması gerekir ise kullanan kişinin birkaç iletim yolu ile kumanda üzerinde uygulanan bir sistemdir.  İletimi tek taraflı olmak ile birlikte infrare, radyo frekansı , ses frekansı, laser, kablo bağlantısı vb. tüm bilgi taşıyabilen sistem olabilir. Servolara gönderilen sinyaller kare dalga durumundadır.  19 MS uzunluğu 1 saniye içerisinde 50 kadar kez tekrarlanır. ilk gönderilen sinyal başlangıcı bildirir.  Örneğin  2 mS veya 0,3 mS civarında bir sinyal iletişimde hata olarak kabul edilir ve uygulamaya geçmez.

Cebeci Çilingir Apartman Kapısı Akıllı Kilit Sistemleri

Cebeci Akıllı Kilit,  Manyetik bantlı kart, barkodlu kart çipli kart, Proximity kart, mifare kartlar için  Cebeci Akıllı Kilit her zaman hizmetinizde.  Akıllı kilit montajı ve onarımı için de hizmet sağlamaktayız. Akıllı kilit siteminde kurulum kolaydır ekstra bir temizlik gerektirmez. Cebeci Apartman Kilidi, montaj, anahtar kopyalama, servis hizmeti sunmaktadır.7

Cebeci Çilingir Çelik kasa açma tamir ve bakım servisi

Cebeci Çelik Kasa Çilingir, kasalarınızın anahtarlarını kopyalama hizmeti vermeketedir. Aynı zamanda kasalarınız için çilingir servisi sağlamaktayız. Sekiz çeşit kasa mevcuttur. Para kasası, yangın kasası, şifreli kasa, anahtarlı kasa vs. gibi bu kasa tiplerinin hepsi için çilingir hizmeti sağlamaktayız.  Cebeci Kasa Açma, hizmeti kasanıza zarar vermeden işinde profesyonel kişiler tarafından özenli bir şekilde yapılır. Cebeci Kasa Kilit Açma hizmetimiz için firmamız ile iletişime geçiniz. Kasa açma hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Cebeci Oto Çilingir olarak her marka araç için kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Oto çilingir hizmetimizi araca zarar vermeden ve çok kısa sürede yapmaktayız. Oto çilingir olarak araç anahtarlarınız için kopyalama ve araç anahtarlarınız için yedekleme hizmeti sağlamaktayız. Bunun dışında immobilizerli araç anahtarlarınız için de hizmet sağlamaktayız. immobilizer sistem araçlarınız için güvenlik sistemidir. Bu güvenlik sistemi iki parçadan oluşmaktadır. Bu parçalardan biri araç kaputunun altında bir diğeri ise araç anahtarında bulunmaktadır. İmmobilizer sistemli anahtar kopyalama hizmetimiz mevcuttur.

Cebeci Oto Kumanda, kopyalama,  yazılım sorunu giderme vb birçok işlerinizi güvenilir şekilde yapılmaktadır. Oto kumandanızı kopyaladıktan sonra eski kumandanızın hafızasını silerek yenisi ile birlikte sizlere teslim etmekteyiz.

Hizmet vermekte olduğumuz diğer servisler aşağıdaki gibidir;

  • Cebeci Otomatik Kepenk Tamiri
  • Cebeci Mul-t-lock Kilit
  • Cebeci Kale Kapı Kilit

Cebeci Çilingir

Sizler, çilingircilere telefon etmeden önce aklınızdan geçen soruları biz size söyleyelim ve hatta cevaplayalım. Kimisinin aklından acaba biz bunlara güvenebilir miyiz diye bir soru geçiyordur. Bazıları ise daha öncede bir çilingirciye başvurduk ama hiç işe yaramadı, acaba bu sefer ne olur gibi bir soru geçiyordu. Daha önce çilingirciyi aradığımız zaman, hiç olmadık bir miktarda ücret istedi, acaba bu çilingirci ne kadar ister diye bir soru geçiyor olabilir. Bunlara benzer o kadar sorular aklınızdan geçiyordur ki, neredeyse sizi çilingircilerden soğutacaktır, hatta soğutmuş ta olabilir ama çilingircilere güvenin, çünkü onlar sadece size yardımcı olmaya çalışıyorlar.Cebeci Çilingir Anahtarcı yıllarca insanların ön yargılarını kırmak için çalıştı.

acil-cilingir

Cebeci Çilingir Anahtarcı bütün müşterilere istedikleri hizmetleri vermek için uğraşıyor ve istenilen hizmetlerde genel olarak yedek anahtar temini, kilit takma veya güvenlik sistemlerinin kurulması oluyor. Kilit ve güvenlik sistemleri, evinizin ve iş yerinizin güvenliği açısından çok önemlidir. Neden mi, çünkü onlar olmadan herkes evinize veya iş yerinize girebilir, neden olmasın. Neredeyse açık bir davetiye Cebeci Çilingir Anahtarcı yıllarca bunu anlatmaya çalıştı. Güvenli kilitlerin ve güvenlik sistemlerin neden önemli olduğunu anlatmaya çalıştı, fakat maalesef eski kendini bilmiş çilingirciler yüzüden, bunu yapmak çok zor oldu. Bugün artık yavaş yavaş insanlar tekrardan çilingircilere güvenmeye başladılar. Şunu asla unutmayın ki Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı olan bütün çilingircilere güvenebilirsiniz.

acil-cilingir

Cebeci Çilingir Anahtarcı, kayıtlı olanlardan bir tanesidir. Güven, sorumluluk ve dürüstlük ile her zaman kendisini kanıtlamış ve verdiği hizmetlerle de her zaman güven kazanmıştır. İnsanların güvenini kazanmak gerçekten çok zor bir şey, fakat Cebeci Çilingir Anahtarcı bunu başardı ve bütün çilingircilerin başarabileceğini gösterdi Cebeci Çilingir Anahtarcı, hizmetini verdikten sonra, aralıklı olarak düzenli bir şekilde müşterilerini arayarak aldıkları hizmetten ne kadar memnun kalıp kalmadıkları soruluyor. . Bu bir sorumluluktur, çünkü kilidi biz takıyoruz veya güvenlik sistemini biz kuruyoruz ve biz ne kadarda doğru bir hizmet verdiğimizi düşünsekte, hiçbir zaman yüzde yüz güvenerek, müşterileri yarı yolda bırakmıyoruz. Mutlaka memnuniyetlerini soruyoruz…

Cebeci Çilingir

Cebeci, içcebeci de sizlere her türlü çilingir ve anahtarcılık hizmetini alışagelmişin dışında hizmet sunuyoruz. Cebecide anahtar ve çilingirci için çankaya çilingir i aramanız yeterlidir.

cebeci çilingir
Cebeci cilingir

 

 

 

 

Son sistem ekipmanlar ile kapınıza zarar vermeden çilingir hizmeti verdiğimiz gibi kilitlerinizi dünyaca ünlü markalarının güvencesi altına alarak anahtarlarınızı değiştiriyoruz. Şayet sizin aldığınız bir kilt de var ise kiliti monte ediyoruz.

Cebecide güven, huzurlu bir kapı kiliti için cebeci çilingir hastanesini aramanız yeterlidir. Binalar için kullandığımız akıllı kilit sistemleri ile anahtarsız güvenli kapı kilitlerini sunmaktayız.

Kalite ve Güvenliğin adresi çankara çilingiri 7/24 telefonumuzdan arayabilir,hırsızlığa karşı çözümlerimizi inceleyebilir veya profesyonel kadromuzdan fikir alabilirsiniz.

Cebeci Çilingir…

Tıkla Ara!